Nakladatelství H&H


Menu


Tipy

Levné parfémy online

Internetová parfumerie A Parfémy.cz Vám přináší jen originální a kvalitní parfémy za přívětivé ceny. Objednané levné parfémy odesíláme okamžitě po potvrzení objednávky, všekeré parfémy v naší online prodejně můžete zakoupit v různých litrážích. Vedle parfémů nabízíme i toaletní vody, sprchové gely a další kosmetiku.

Ubytování, svatby a rauty

Penzion a hotel Sport Hotel Houštka nabízí ubytovací, společenské a gastronomické služby. Plánujete-li rodinnou dovolenou, nabídne Vám hotel ubytování v krásné lokalitě, blízko u Prahy. V hotelu a jeho okolí je možné provozovat mnoho sportovních i dalších aktivit. Součástí hotelu je restaurace. V hotelu je možné i pořádat svatby u Prahy, spolehněte se, že na svůj velký den u nás nikdy nezapomenete. Sport Hotel Houštka je i ideálním místem pro firemní školení a firemní akce.

Autoškola v Praze

Chcete se naučit řídit rozmanitá vozidla či motorky? Chystáte se na řidičský průkaz? Svěřte se do rukou profesionálům. Autoškola Praha NONSTOP a její dceřiná společnost Autoškola Jesenice nabízejí výcvik a zkoušky na řidičské průkazy typu A a B již déle než 10 let. Rozmanitý vozový park a profesionální individuální přístup z nás dělá jednu z velmi kvalitních autoškol na Praze 4.

Kontejnery na odvoz suti a odpadu

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat byt či dům? Zajisté budete mít spoustu odpadu či stavební suti, které se budete potřebovat zbavit. Od toho jsme tu my - firma Patrik Deme. Zajistíme odvoz odpadu v Praze a okolí, dále zajistíme likvidaci a odvoz stavební suti. Samozřejmě zajistíme i stěhování nábytku či menších stavebních strojů.


©2006 Nakladatelství H&H Vyšehradská, s.r.o  |  odkazy, tipy, zajímavosti, obchodní podmínky
Rychlé peníze Vám zajistí SMS Půjčka od MobilPůjčka.cz.
Překlady a tlumočení zajišťuje agentura AlfaCZ.